Doprava

Přepravné pro Českou republiku 99 Kč. Věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě a chuti našich pralinek a doporučujeme v horkých letních dnech objednávat pralinky ve speciální termo izolačním boxu s hladicí vložku za příplatek 100Kč. Celkem dopravní budu 199 Kč Chlazení zásilky je dodatečná služba, která má za cíl vytvořit optimální podmínky pro čokolády v průběhu transportu. Udržení teploty uvnitř balení lze dosáhnut použitím chladící vložka coolpack která obsahuje chemickou substanci (neškodnou pro životní prostředí) uzavřenou v obalu z umělé hmoty, která snižuje teplotu po dobu několika hodin v speciálním izolačním boxu. Díky tomu je optimalizována teplota uvnitř balení v průběhu doručování.
Objednávka nad 3000 Kč – doprava zadarmo. Plati pouze pro Českou republiku


Dodaní, bude provedeno do cca 4 - 5 pracovních dnů. 
Dodáváme na denní bázi s výjimkou víkendů a svátků. Pokud Váša objednávka  nebyla doručen ve stanovené lhůtě, pak prosím co nejdříve nás kontaktujte.
Nedoručujeme vaší objednávky na adresy  P.O. Boxy. V nemocnicích nebo kancelářských budovách vaše objednávka bude dodaná na recepci. Je nutné použít adresu, kde víte, že příjemce nebo jiná osoba, bude k dispozici. Čokolády by měly být uchovávány v chladném a suchém místě s teplotou okolo 18 ° C,  pokud se budete držet své čokolády v podmínkách, které jsou příliš teplý nebo příliš vlhké riskujete, že čokolády budou tvořit zaprášený šedý povlek na povrchu. Doba použitelnosti je vždy uvedeno na obalech našich výrobků.
Objednávka bude vždy pečlivé zabalena do pevných kartonů, ve kterých jsou produkty chráněny pomocí vzduchového polštáře aby se zabránilo pohybu čokoládových výrobku během přepravy.
Osobní odběr  - na adrese Toužimská 720, 19900 Praha, Letňany - Elysbereg Confiserie CR, s.r.o.