Firemní dárkové balíčky


Pro firmy a reklamní agentury nabízíme individuální přístup a speciální ceny na celou řadu bonboniér a sáčku s lahodnými Belgickými pralinkami v dárkovém provedeni značky EMOTI.


Chcete-li umístit logo vaší společnosti nebo vlastní grafiku, či namíchat různé druhy pralinek podle Vašich představ není pro nás problém. Naší hlavní činností je ručně balení luxusních Belgických pralinek do krabic, sáček, blistru a další speciálních obalu. Nabízíme flexibilitu a inovace, nejširší škálu možností, originální dárkové balení a možnosti úspor nákladů a věříme, že Vás naše nabídka zaujme a tato vyústí v naši budoucí obchodní spolupráci.


Jsme jediná společnost v Praze a okolí, která vlastní mezinárodně uznávaný IFS certifikát (International Food Standards), na jehož získání jsou ve srovnání s výše zmíněnými certifikáty kladeny ty nejpřísnější požadavky a konzumentovi zajišťuje vysokou kvalitu potravin a dodržování vysokých standardů výroby. Společnosti dodržující přísné normy mají právo získat certifikát, potvrzující kvalitu vyráběných produktů. O jejich udělení rozhoduje příslušným certifikačním orgánem. 
Kontaktujte Elysberg Confiserie CR, s.r.o. Toužimska 720, Praha 9, Letňany emailem: info@emoti.cz  nebo telefonicky 00420 228 881 652