Platby


Platba platební kartou

Platit můžete kartami VISA, MasterCard, Maestro a Diners Club. Stačí mít u banky povolené platby kartou online a pak můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky budete přesměrováni na platební bránu banky ČSOB, a.s.., která si zapamatuje vámi zadané údaje a provede budoucí transakci rychleji bez nutnosti zadávat údaje z karty a zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny tyto údaje máte na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Data o platebních kartách nejsou uloženy u nás, ale bezpečně v prostředí banky ČSOB. Platba bankovním převodem

Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží bude expedováno až po připsání platby na náš účet. Všechny informace ohledně platby bankovním převodem Vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky.

Údaje pro bankovní převod v CZK :

Elysberg Confiserie CR s.r.o.

Banka: CSOB as.   Č. Účtu 259394512  Kód banky 0300

Údaje pro bankovní převod v EUR :

Elysberg Confiserie CR s.r.o

Banka: CBC Bangue S.A.      

IBAN                                                  BE51 7320 2143 8162

BIC-SWIFT                                        CREGBEBB      

Jako "zprávu pro příjemce" uveďte referenční číslo platby uvedené v e-mailu týkajícího se informací o platbě bankovním převodem.

 

Platba PayPal

Při nákupu zboží na internetu můžete platit rychle a bezpečně prostřednictvím PayPal.

V případě že během zadávání objednávky zvolíte jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrován/a na PayPal, kde provedete platbu.